Gözübüyük Orman Ürünleri Ticaret Anonim Şirketi

Kurumsal

Farklı bir dokunuş, farklı bir yaşam

Gözübüyük Orman Ürünleri Ticaret Anonim Şirketi

Hakkımızda

1960’dan günümüze…

Gözübüyük® Orman Ürünleri Ticaret AŞ olarak, 1960’dan günümüze dek devam eden ticari faaliyetlerimizle sektörümüzde haklı saygınlığa ulaşmış olup, ticari etik değerleri gözeterek müşterilerimizi memnun etmeyi ve onlarla birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

Bünyemizdeki güvenilir ve tecrübeli çalışanlarımızla piyasa koşullarını, modern ve güncel malzemeleri, tercih konusu olan orman ürünlerini sürekli araştırarak, müşterilerimize en doğru ve güvenilir olanı sunmayı amaçlıyoruz.

Şirketimiz faaliyetlerine devam ettiği süre boyunca, tedarik ettiği onlarca ürün çeşidine, sürekli yenilerini eklemekte ve ürün gamını her geçen gün artırmaktadır. LG Hausys ürünü olan Hi-Macs® %100 akrilik paneller, son dönemde ürün gamımıza eklenen yeni ürünlerimizdendir.

Stoklarımızdaki binlerce renk seçeneği ve ürün yelpazemizle müşterilerimizin taleplerine anında çözüm üretiyoruz. 24.000’i aşkın müşteri portföyümüz bu memnuniyetinin bir göstergesidir.

Marka katalogumuz, bayisi olduğumuz tüm markaları göstermekte ancak sadece bu markalarla sınırlı kalmamaktadır. Sektörel bazda ihtiyacınız olan her türlü ürünü karşılamayı ve siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için çalışacağımızı bilmenizi isteriz.

Saygılarımızla.

Kalite Belgelerimiz

Marka Tescil Belgesi